Послугу пропонує міська лікарня ветмедицини.

Тварини, яких забиратимуть із муніципального притулку, пройдуть безкоштовний комплекс грумінг-процедур подібно до тих, які роблять в «салонах краси» для собак. Про це повідомляє сайт КМДА.

Послугу грумінгу надаватимуть фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», що на вулиці Електротехнічній, 5-А.

«Такою ініціативою ми прагнемо підняти престиж прилаштування тварин із притулків. Перед тим, як віддати господарям, тварині проведуть комплекс гігієнічних процедур – помиють шерсть спеціальними засобами, підпиляють кігті тощо», – зазначила в. о. директорки комунального підприємства Наталя Мазур.

Грумінг-послуги від Київської міської лікарні ветеринарної медицини зможуть отримати і господарські тварини, однак не безкоштовно.

В КМДА нагадують, що грумінг – це комплекс процедур для тварин, який передбачає догляд за шерстю, кігтями та шкірою. Зазвичай проводиться з метою підготовки тварини до виставки або щоб зменшити ймовірність виникнення різноманітних хвороб. До процедур грумінгу належать: миття, видалення зайвої шерсті, стрижка, стріппінг (видалення мертвого волосся із шерсті не линяючих собак), стрижка кігтів та догляд за ротовою порожниною.

Тим часом, одна зі шкіл Києва отримає у подарунок «Япомогабокс» для годування песиків та котиків.

Фото: КМДА