Минулоріч відзнаку премії отримав лише один столичний парк – «Наталка».

Три київських парки отримали відзнаки Національної Премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну. Про це повідомляє прес-служба Київради з посиланням на КО «Київзеленбуд».

В підприємстві заявили, що «Київ – місто парків».

«Одразу три київських парки отримали відзнаки Національної Премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну як кращі реалізовані об’єкти громадського простору. Парк з водними об’єктами на Троєщині став лауреатом І ступеня у категорії «реновація та ревіталізація». Фонтан у парку Партизанської слави – лауреат І ступеня у категорії «водний об’єкт». Парк «Совки» став лауреатом ІІ ступеня у категорії «реконструкція / капітальний ремонт парків», – зазначили у «Київзеленбуді».

Як повідомив у своєму Фейсбуці генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, вказані парки приєдналися до парку «Наталка», минулорічного переможця у категорії «кращий реалізований об’єкт відкритих громадських просторів міст, населених пунктів».

«Це ще одне підтвердження тому, що Київ змінюється, що оновлені столичні парки відповідають міжнародним стандартам» — пише він.

В Київраді уточнюють, що Національна Премія з ландшафтної архітектури та садового дизайну присуджується за кращі ландшафтні об’єкти, виконані на території України за останні вісім років. Премія має статус високої української професійної нагороди національного значення в галузі ландшафтної архітектури, садово-паркового мистецтва, ландшафтного будівництва, благоустрою та озеленення. До складу журі, яке визначає переможців конкурсу, входять архітектори, містобудівники, ландшафтні дизайнери з різних країн.

Нагадаємо, у Києві за останні роки оновили близько 500 парків та скверів.

Фото: Фейсбук