Місцеві собачники пишуть, що безпритульних тварин на території ЖК немає, і що невідомі намагаються труїти домашніх собак.

На території житлового комплексу «Комфорт Таун» в Києві (Регенераторна, 4, Березняки) хтось розкидає ковбасу, нашпиговану таблетками. Про це повідомляють дописувачі соцмереж.

«Пригощання» знайшли не території ЖК сьогодні вранці. Чи є таблетки отруйними, мешканцям встановити поки не вдалося.

«Шматки ковбаси з таблетками зібрали співробітники кафе, що розташоване неподалік, і викликали поліцію. Звернулися в ЖЕК, щоб отримати відео з камер спостереження.
Після публікації постів в фб групах Комфорт Тауна невідомий до приїзду поліції забрав з кафе знайдені шматки ковбаси, під приводом того, що віднесе на експертизу. З’ясовуємо хто це» — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що власниця однієї з собак таки зберегла таблетку, бо її тварина підібрала шматок ковбаси. На щастя, у собаки встигли вирвати шматок і вкололи антидот, вона під наглядом.

Таблетку будуть віддавати на експертизу.

«На території ЖК Комфорт Таун немає бездомних собак-це цілеспрямоване посягання на домашніх улюбленців. Коли ви бачите і читаєте про те, як жорстокі з бездомишамі і думаєте, що вас і вашу домашню і улюблену собаку це не торкнеться, так ось це стосується кожного !!!» — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно на Княжому Затоні на Позняках дог-хантери розкидали сосиски з голками.

Фото: Фейсбук