Депутат визнав, що був на місці аварії. Його місцезнаходження залишається невідомим.

Народний депутат фракції «Слуга Народу» Олександр Трухін заявив, що не збирався приховувати своє перебування на місці аварії на Бориспільському шосе. Про це він повідомив у коментарі на запит «Інтерфакс-Україна».

Також Трухін каже, що сприяє поліції в зборі інформації, а при реєстрації ДТП, мовляв, дав усі свідчення.

«Відразу після інциденту я сам зв’язався з колегами по партії, повідомив про те, що трапилося. При цьому, незважаючи на шок від аварії, я добровільно пред’явив документи співробітникам Національної поліції, максимально сприяв їм у зборі інформації при реєстрації ДТП і дав усі необхідні свідчення», — йдеться у повідомленні Трухіна.

Нардеп пише також, що дійсно був присутнім на місці аварії. Однак не уточнює, чи був за кермом в момент зіткнення.

«Так, я дійсно був на місці аварії. І не збирався цього приховувати – ні тоді, ні зараз. Під час аварії сильно вдарився головою. Працівники швидкої допомоги, які прибули на місце події, діагностували закриту черепно-мозкову травму і гіпертонічний криз», – йдеться в тексті.

При цьому, зазначає Трухін, водії всіх транспортних засобів, які були на місці інциденту, пройшли тест на Драгер, результати якого є в матеріалах розслідування. Він каже, що «ні у одного з них показники алкоголю в крові не перевищували норму».

Після цього Трухін подякував всім, хто допомагав учасникам аварії, і запевнив, що тримає зв’язок з людьми, які постраждали. Насамкінець Трухін натякнув на якихось замовників, але що має на увазі, не уточнив.

«Спостерігаючи за інформаційним фоном навколо себе, я здогадуюся про замовників. Спасибі за досвід. Час розставить все на свої місця» — багатозначно заявив Трухін.

Нагадаємо, ДТП за участю Трухіна сталася на Бориспільській трасі 23 серпня.

За однією з версій, за кермом Ауді, яка спричинила ДТП, був Трухін, за іншою — Віктор Склема, помічник Фахраддіна Мухтарова, депутата Полтавської обласної ради та керівника місцевого осередку «Слуги Народу». В результаті аварії шестеро людей отримали ушкодження, серед яких двоє дітей, а також голова комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі та його помічник Роман Лишень.

За словами деяких свідків, перед цією поїздкою Трухін пив віскі в ресторані у Полтаві, звідки потім швидко повертався у Київ на урочисте засідання парламенту.

Після цієї ДТП українським ЗМІ невідомі особи пропонували гроші за видалення новин з Трухіним: близько 30 медіа «почистили» новинні стрічки.

Журналіст Бутусов за кілька днів після ДТП повідомив, що бачив записи камер відеоспостереження, і що може підтвердити, що Трухін був за кермом. Також він стверджує, що Трухін є одним зі спонсорів президентської партії «Слуга Народу».

Місцезнаходження Трухіна після аварії невідоме: його колеги кажуть, що він начебто не виходить на зв’язок. Водночас, анонімні Телеграм-канали, які повязують зі «слугами» пишуть, що він переховується на вотчині — в лікарні міста Хорол (Полтавська область). У Трухіна за декларацією сотні гектарів землі в Андріївці Хорольского району Полтавської області.

Фото: Фейсбук