Суд призначив 850 гривень штрафу чоловіку, який їхав в авто з нардепом Трухіним і взяв на себе провину за ДТП з потерпілими.

Про це свідчать дані з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Відповідну постанову Дарницький суд Києва виніс відносно Віктора Склеми, який у 2021 році потрапив у ДТП разом з депутатом ВР від “Слуги народу” Олександром Трухіним. 

Тоді Склема заявив, що за кермом сидів саме він.

9 серпня суддя Олена Лужецька визнала його винним в аварії та призначила 850 грн штрафу у якості адміністративного стягнення.

Нагадаємо, ДТП з Трухіним сталася 23 серпня. В результаті аварії шестеро людей отримали ушкодження, серед яких двоє дітей, а також голова комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі та його помічник Роман Лишень. Останніх двох довелося оперувати.

За словами деяких свідків, перед поїздкою Трухін пив віскі в ресторані у Полтаві, звідки потім швидко повертався у Київ на урочисте засідання парламенту.

Після цієї ДТП українським ЗМІ невідомі особи пропонували гроші за видалення новин з Трухіним: близько 30 медіа «почистили» новинні стрічки.

Журналіст Бутусов за кілька днів після ДТП повідомив, що бачив записи камер відеоспостереження, і що може підтвердити, що Трухін був за кермом. Також він стверджує, що Трухін є одним зі спонсорів президентської партії «Слуга Народу».

2 лютого голова партії Олена Шуляк ухвалила рішення про виключення нардепа Трухіна з партії “Слуга народу”.

Фото: Відкриті джерела