Заставу вже внесено за директора КП «Міський магазин» Амана Моламова та його заступника Олексія Непряхіна.

Депутат Київської міської ради від «Слуги народу» Владислав Трубіцин вийшов із СІЗО, за нього внесено заставу у сумі 14,886 млн гривень. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Підозрюваний зобов’язаний: не залишати населений пункт, де він проживає, без дозволу детектива, прокурора, суду; повідомляти детективу, прокурору, суду про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними; здати на зберігання в Державну міграційну службу України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд та в’їзд в Україну, носити електронний засіб контролю.

Термін дії ухвали – до 9 квітня 2022 року включно.

Крім того, внесена застава ще за двох осіб, які проходять у справі про хабар як обвинувачені. Це виконувач обов’язків директора КП «Міський магазин» Амана Моламов та його заступник Олексій Непряхін.

На них також покладуть відповідні зобов’язання, і вони також вийдуть із СІЗО.

Як ми писали, детективи НАБУ затримали Трубіцина під час отримання хабаря в 1,2 мільйона гривень, депутат намагався утекти на автомобілі. Депутат вимагав вказану суму у підприємця, а натомість обіцяв видати дозволи на вуличну торгівлю в різних районах Києва. Разом з ним було затримано ще декількох осіб.

Згодом суд відправив Трубіцина під варту на два місяці.

Фото: Фейсбук