На сьогоднішньому засіданні рішення підтримали більшість депутатів.

Трьом сім‘ям загиблих під час антитерористичної операції виплатять матеріальні компенсації у розмірі 400 прожиткових мінімумів у зв’язку з відмовою від отримання земельної ділянки. Про це повідомляє сайт Київради.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали більшість депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, матеріальні компенсації буде виплачено трьом родинам загиблих киян-учасників антитерористичної операції на сході України.

«Через обмеженість земельного запасу столиці, Київська міська рада прийняла рішення щодо виплати матеріальної компенсації родинам загиблих киян-учасників антитерористичної операції на сході України у разі відмови від земельної ділянки. Виплата на одну особу – 400 прожиткових мінімумів для працездатної особи та становить 908 тисяч грн. Виплати відбуваються у формі надання матеріальної допомоги та передбачені у рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019–2021 роки. На зазначені потреби у 2021 році передбачено 38 млн грн», – зазначив чиновник.

Нагадаємо, що на минулому пленарному засіданні, 27 травня, Київська міська рада підтримала надання компенсацій за земельні ділянки чотирьом родинам загиблих учасників антитерористичної операції. Усього з 2019 року такі виплати отримали 29 сімей.

Як ми повідомляли, понад 29 тисяч київських родин отримали разову фінансову допомогу від міста до Дня захисту дітей.

Фото: Фейсбук