В планах у тому числі відновлення спорткомплексу з басейном, який було повністю знищено росіянами.

У середу, 15 червня, в Києві частково відновив роботу ТРЦ Retroville, який сильно постраждав від ракетного обстрілу військ рф у березні.

Як повідомив з місця події кореспондент телеканалу “Київ”, найбільше постраждала задня частина ТРЦ, яка зруйнована майже повністю. Повністю знищено спортивний комплекс і басейн, які були в цьому місці.

Власники побоювалися, що після цього буде загроза обвалу, однак експертиза дозволила відновлення залишків комплексу. У місцях, де це було необхідно, конструкції посилили. триває розчистка території.

Повідомляється, що з 15 червня працюватиме близько третини усього ТРЦ. Ще частину планують довідкрити в серпні; в планах у тому числі відновлення спорткомплексу. Жоден орендар з ТРЦ нібито не пішов.

Загалом в результаті удару рф по ТРЦ Retroville загинуло 12 людей. Тіла 8-ох знайшли одразу, ще 4 — в процесі розбирання завалів.

Також на території комплексу планують облаштувати музей, де буде військова техніка загарбників.

Музей самостійної України планується зробити в частині, де був епіцентр вибуху. На території ТРЦ зібрано достатньо рсоійської техніки з Ірпеня, Бучі, півночі Києва, що недалеко від нашого центру” — розповів Юрій Дідовець, комендант ТРЦ.

21 березня російські фашистські війська завдали ракетного удару по ТРЦ Retroville.

Пізніше з’ясувалося, що навідником для росіян був блогер-тіктокер Павло Артем’єв, який оприлюднив фото військової техніки ЗСУ біля ТРЦ. Чи навмисно він це зробив, СБУ не уточнювала; але після допиту силовики його відпустили, і Артем’єв почав одразу погрожувати журналістам, які розкрили його «діяльність».

Як уже повідомлялось, власники ТРЦ оцінюють збитки в 60 мільйонів євро.

Фото: Фейсбук