3 жовтня в ТРЦ «Проспект» відбудеться перфоменс у стилі Happy moments – щасливі моменти до Дня народження торговельно-розважального комплексу.

Ідея полягає у тому, щоби гості зарядились позитивом, відпочили душею і при цьому відкрили для себе щось нове й корисне.

Фан і діти на Happy moments

Увесь день у ТРЦ «Проспект» триватиме анімаційна програма, дистанційовані майстер-класи і корисні лекторії, а ритму і драйву додаватимуть DJ сети та PJ денси.

Батькам не варто переживати – сучасні герої фйоки роздаватимуть захисні маски та в ігровій формі продезінфікують дітям руки. А дзеркальні люди, яких ще називають надсучасними рухомими art&photo-об’єктами, піднімуть настрій та розважать.

6 Happy moments на різних локаціях  

На соціальному просторі ТРЦ «Проспект» у цей день діятимуть 6 тематичних локацій, на кожній із яких можна цікаво провести час, розважитись усією родиною та отримати корисну інформацію: Інтелектуальний Happy moment, Ед’ютейнмент Happy moments, Фан Happy moments, Ультра-інноваційна фотозона, музичні Happy moments та розігрувально-інтерактивні Happy moments зі стильним ведучим Вітосом Шаповаловим. Кожна точка передбачає яскраві емоції та безпечні розваги, які так важливо отримати на вихідних, щоб наповнитися та перезавантажитись і з новими силами досягати поставлених цілей.

Інтелектуальний Happy moment  

Вперше у торговельно-розважальному комплексі відбудеться інтелектуальне talk-шоу із корисними порадами.

Запрошені спікери:

Володимир Науменко, психолог-практик із темою «Практичні поради на 2020 у стилі сам собі психолог»

Наталія Прілепова, лікар-педіатр із темою «Що важливо знати кожному про COVID 19»

Анна Носич, психолог, тренер-консультант з дитячої безпеки із темою «Про безпеку дітей в онлайні»

Практична консультація лікарів-подологів про те, як доглядати за ногами та позбутися втоми і важкості.

Презентація захисних еко-масок від виробника Abifarm.

Модератор – Олена Обухівська. Усі питання-відповіді – у реальному часі

Ед’ютейнмент Happy moments

Концепція edutainment популярна у всьому світі, адже поєднує навчання та розваги. Тобто education + entertainment. І в ТРЦ «Проспект» цей формат співпраці із дітьми практикують вже 6 шість років, з часу відкриття.  Ця гуманітарна інновація актуальна і нині, на Edutainment Point, де спеціально для дітей пройдуть дистанційно-форматні майстер-класи від творчого магазину Art Mart, fast-гурток «Цікава хімія» та ІТ екшн Robokode від школи роботехніки та програмування.

Фан Happy moments

Для дітей відбудеться анімаційна програма «Щенячий патруль», шоу клоунів «Фиглики» і гумористична кавалькада, шоу мильних кульок та циркові номери – для дистанційного споглядання та настрою.

Розіграш & подарунки

Якщо хтось планує придбати новий телефон, у ТРЦ «Проспект» є можливість скористатися шансом. Адже на Happy moments будуть розігрувати  6 смартфонів VIVO за попередньо зареєстровані чеки. Правила акції за посиланням.

Активних учасників очікують також сюрпризи від магазинів ТРЦ «Проспект» – bags.etc, «Секунда», Zarina, befree упродовж Happy moments. Про це додатково озвучить ведучий, адже він запропонує гостям ТРЦ «Проспект» тематичні конкурси та імпровізовані інтерактиви, із урахуванням дистанції та респіраторного етикету.

Ультра-інноваційна фотозона

Спеціально в ТРЦ «Проспект» на Happy moments діятиме ультра-інноваційна 3D Led фотозона, яка забезпечує світлину в динаміці та безкінечності зі спецефектами глибини та динамічного об’єму. Це будуть унікальні фото – для запаморочливого настрою на пам’ять.

А ввечері – спеціальний сюрприз. Це буде феєричний салютний перформенс!

Велкам отримувати щасливі миті на Happy moments у ТРЦ «Проспект»!

Партнери – VIVO, Allo, Art Mart, ТРК «Київ», розважальне видання Weekend.today, Women’secret, Brocard, befree, Samsung, New Balance.

Чирлі́динг – спорт і шоу в ТРЦ «Проспект»

Чирлідери вміють створювати мотивуючу позитивну атмосферу, із закликами, танцями, спортивними вправами та динамічними музичними композиціями.

Фото: ТРЦ Проспект