Звуки від вибухів, ймовірно, буде чутно в навколишніх населених пунктах.

Поліцейські Чернігівщини спільно з військовослужбовцями проводять розчистку траси Київ-Чернігів від вибухонебезпечних предметів та згорілих автівок. Про це повідомляє прес-служба.

Повідомляється, що нині на території Іванівської та Олишівської громад триває розчищення траси, яке проводять козелецькі поліцейські спільно з вибухотехніками обласної поліції та ЗСУ.

Слідчі поліції задокументували воєнні злочини росіян, пошкодження і руйнування житлового фонду та інфраструктури в громадах.

Аби убезпечити громадян, поліцейські продовжують обстежувати місця, де тимчасово базувалися окупаційні російські війська. Також правоохоронці ретельно досліджують покинуті рашистами бойові позиції та локації, де тривали активні бойові дії. Відтак, вчора в Іванівській громаді поліція виявила два сховки ворожих військ з боєприпасами. Сьогодні співробітники Козелецького відділення Чернігівського райуправління поліції разом з вибухотехніками продовжують розчистку траси «Київ-Чернігів». Спільно з військовими вони прибирають з траси знищену техніку: як військову, так і цивільний транспорт” — йдеться в повідомленні.

Вибухотехніки проводять розмінування на території громад, виявляють і знешкоджують залишені рашистами вибухові пристрої та боєприпаси.

Повідомляється, що 10 травня ввечері (після 18:00) неподалік села Ягідне поліцейські вибухотехніки будуть знищувати частину знайдених на трасі вибухонебезпечних предметів. Звуки від вибухів, ймовірно, буде чутно в навколишніх населених пунктах — поліцейські закликають не панікувати.

Фото: Фейсбук