Курси - це можливість отримати професію та розвиватися у сучасних і високооплачуваних кар’єрних напрямках.

Про це повідомило посольство Швеції у Києві.

У повідомленні зазначили, що відкрито набори відразу на декілька безкоштовних курсів для жінок.

Зокрема, реєстрація на новий потік навчання в сфері IT для жінок, які постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства або мають інвалідність,чи перебувають у складних життєвих обставинах. Учасниці матимуть змогу навчатись за спеціальностями UI/UX Design, HR в ІТ, Тестування (QA manual) та Вступ до ІТ. Податися можна до 25 травня 2022 року. Заповнити анкету за посиланням.

Також, відкрито набір на курс підприємництва онлайн, щоб допомогти жінкам навчитися будувати власний бізнес. На курсі можна навчитися будувати бізнес у цифровій економіці, отримати інструменти для розробки діджитал-продукту або сервісу та досвід запуску власної справи: як валідувати ідеї, формувати ціннісну пропозицію, досліджувати конкурентів, працювати з Business Model Canvas. Також протягом курсу жінки отримають можливість опрацювати свою ідею, етапи її реалізації та зробити перші кроки разом з викладачами- практиками, у яких є досвід запуску своїх успішних проєктів. По завершенні курсу учасниці зможцть запустити MVP з мінімальними фінансовими вкладеннями і отримати підтримку ком’юніті. Податися можна до 25 травня за посиланням.

Навчання на курсах буде проходити в онлайне-форматі.

Нагадаємо, Швеція підтримує Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine щоб більше жінок та дівчат змогли отримати професію та стати більш економічно незалежними.

Фото: unsplash