Власник квартири вирощував та балконному городі полуницю. На прибудові до балкону була ціла тонна землі, яка набралася вологи після дощів.

Демонтувати рештки конструкції, яка обвалилась, направили рятувальників «Київської служби порятунку» (КАРС), передає КМДА.

Також допомагали співробітники київського управління ДСНС. Незвична прибудова до балкону з’явилась на 6 поверсі в багатоповерховому будинку на вулиці Архітектора Вербицького, що в Дарницькому районі. Та в якийсь момент город  не витримав і обвалився.

Kyiv Media

«Сталося це через прикріплені до нього торси, які утримували велику й тяжку навісну конструкцію, наповнену землею: господар квартири розвів на балконі цілий город, вирощував полуницю. Стеля не витримала ваги майже 1 тони ґрунту, що наповнював суцільну «грядку», й обвалилася. Ніхто із сусідів та перехожих не постраждав», – зазначили в КАРС.

Kyiv Media

Аби демонтувати рештки конструкції, рятувальникам знадобилась спеціальна пожежно-рятувальна техніка та обладнання.

Kyiv Media

«На жаль, ми вкотре стали свідками того, що надзвичайні події та ситуації у нашому місті трапляються через людський фактор. Хтось проводить небезпечні ремонтні роботи у своїх помешканнях чи облаштовує на балконах небезпечні й ненадійні конструкції та прибудови. Звертаюся до киян із проханням бути відповідальними власниками майна. Не створюйте передумов для виникнення надзвичайних ситуацій, що загрожуватимуть вашій безпеці та безпеці інших», – наголосив після виконаних робіт директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

Фото: КМДА