Чи обговорювалася з ними ця ідея, невідомо.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко виступив з ініціативою зняти в Україні продовження південнокорейського серіалу «Гра в кальмара». Відповідний допис Ткаченко зробив у своєму Фейсбуці.

За словами Ткаченка, «серіал має всі шанси стати культовим і отримати продовження або адаптацію».

Ткаченко навів перелік причин, які на його думку, вказують на доцільність зйомок в Україні. Це повернення кеш-рібейтів, «унікальні ландшафти», продакшени, «високоякісна техніка для зйомок», «людський капітал» у вигляді акторів та режисерів, а також ціни на проживання та оренду техніки. Ткаченко не пояснив, чому на його думку Україна унікальна за всім переліченим.

Також Ткаченко заявив, що вже мав розмову з представниками стрімінгу Netflix. Чи обговорювалася з ними ця ідея, він не повідомив.

«Нещодавно мав розмову з представниками Netflix щодо посилення співпраці. Зараз перебуваємо у тісному контакті на стадії перемовин. Можливо, зовсім скоро українське кіно завоює нові висоти, з’явившись на сервісі. Слідкуйте за новинами» — зазначив міністр.

«Гра в кальмара» (Squid Game) — веб-серіал, який нещодавно очолив загальносвітовий рейтинг стрімінгового сервісу Netflix. Трилер про виживання зайняв перше місце в 90 країнах. За сюжетом, у ньому дорослі люди грають в дитячі ігри, намагаючись зберегти своє життя і виграти величезний грошовий приз. Шоураннер Хван Дон Хек каже, що він хотів написати історію, яка стала б алегорією або байкою про сучасне капіталістичне суспільство, де «конкуренція перетворюється в боротьбу за життя».

Фото: Фейсбук