Протиаварійні роботи триватимуть до кінця зими.

Протиаварійні роботи в Гостиному дворі продовжуються, нині їх виконано більше половини. Про це повідомив у своєму Fb міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, роботи тривають цілодобово.

«Перейшли екватор протиаварійних робіт в Гостиному дворі (…) Знесли прогнилий паркан та замінили його на новий, додатково облаштувавши галереї для пішоходів. Станом на зараз вже виконано монтаж системи електропостачання, розчищено території від чагарника, влаштовано тимчасові побутові приміщення, демонтовано металеві карнизи парапету, виготовлено в’їзди та ворота, монтаж риштувань та каркасу покрівлі парапетів, пофарбовано та нанесено антикорозійний захист металевих конструкцій, вивезено сміття» — пише він.

Наразі в Гостиному продовжують виготовлення металевих конструкцій, завершують організацію системи водопостачання, монтаж підсилення конструкцій арок та монтаж каркасу з фанери на покрівлі, видалення рослин в стінах другого поверху, очищення пальових фундаментів та підвальних приміщень від бруду, тривають вантажо-розвантажувальні роботи та виготовлення тимчасових драбин та сходів.

«Орієнтуємось, що реставраційні роботи будуть розпочаті вже наприкінці весни. Але, зауважу, що до цього часу на основі концепції готуватиметься реставраційний проект. Обговорення концепції робочою групою при Міністерстві наразі продовжується» — обіцяє Ткаченко.

Також міністр наголосив, що Гостиний за планом має стати «мультифункціональним простором».

Як ми писали, протиаварійні роботи триватимуть до кінця зими.

Нещодавно стало відомо, чия компанія виконує протиаварійні роботи в Гостиному дворі на понад 30 мільйонів.

Фото: Фейсбук