Новий музичний проект, більшість репертуару якої написано російською, матиме назву «Молода кров».

Про це сама співачка написала в своєму Instagram 8 червня.

«Сьогодні я представляю унікальний NFT лот цифрового мистецтва в рамках свого проекту «Молода кров». На аукціон буде виставлено унікальний цифровий автограф у вигляді мого відбитка пальця. Цей NFT лот об’єднує два світи — музичний і токенізований. Цифрове і аналогове мистецтво стирає кордони», — написала Тіна Кароль.

Усі виручені з аукціону гроші вона сподівається направити на підтримку свого нового музичного проекту «Молода кров» – майбутнього українськомовного альбому. При цьому, як випливає з опису проекту, альбом буде записано із новими виконавцями української музичної сцени.

«Місія проекту «Молода кров» — відкрити широкій аудиторії нові імена, поповнити каталог української музики і звернути увагу слухачів на українську молоду поп-культуру», — зазначає співачка.

Вона підкреслює, що альбом буде приурочений до 30-річчя Незалежності України.

Хтось із шанувальників співачки, котра у своєму репертуарі має зовсім небагато пісень українською, позитивно сприйняв такий крок. А дехто взагалі не зрозумів – що таке NFT і що такого особливого є в атографі-відбитку.

У деяких Telegram-каналах жартують, що Тіна Кароль відкрила золоту жилу – у неї ж цілих 20 пальців.

У технології NFT (Non Fungible Token) кожен токен є невзаємозамінним, унікальним і його не можна підробити, розділити або непомітно замінити. Це ідеально підходить для того, щоб закріпити свої права на будь-який унікальний об’єкт, будь то твір мистецтва в єдиному екземплярі, предмет в комп’ютерній грі або навіть нерухомість. З початку поточного року невзаємозамінні токени активно впроваджувалися в сферу мистецтва.

Нагадаємо, раніше київське «Динамо» анонсувало, що в кінці-червня почне продавати NFT-квитки. Також фанати зможуть здобувати фан-токени і обмінювати їх на символіку або послуги.

Фото: скріншот