Малюнки створив ілюстратор Сергій Майдуков, який в минулому році розробив артбук "Київ".

Авторитетне американське видання The New Yorker 24 січня опублікувало малюнки українського ілюстратора Сергія Майдукова “Під тінню війни в Україні”.

Kyiv Media

За словами автора, він довго намагався “ховатись від новин”, але зробити це не вдалося, результатом чого став альбом замальовок про сучасний Київ. Він зауважив, що на його думку, війна неминуча. Адже у тривозі живуть близькі та друзі автора, які щодня споживають інформацію про “російських диверсантів і хакерів, які проникли в Україну”.

Kyiv Media

Крім того, його знайомі вступають у територіальну оборону, міська влада облаштовує бомбосховища, солдатів помічають на вулицях та в метро, ​​але все це не дуже заспокоює художника.

Саме тому, автор створив серію замальовок із життя української столиці та назвав її “Листівки з Києва. Під тінню війни в Україні”. На малюнках зображений  киянин, що гуляє собакою біля Дніпра на Гідропарку, він глянув у небо та помітив військові літаки; солдати з рюкзаками, які йдуть столичною вулицею, перемовляючись; комунальник, який щойно намалював на стіні червону стрілку та напис “Укриття”, взяв відро з фарбою і продовжив свій шлях.

Kyiv Media

До слова, минулого року художник випустив артбук “Київ”. Сергій Майдуков також працює для The Washington Post та The Guardian.

Фото: New Yorker