Відоме американське медіа The New York Times опублікувало портрети киян та киянок, які з різних причин залишаються у місті під час війни.

Фото опублікувало медіа «New York Times”.

Kyiv Media

Так, у проєкті Мешканці Києва (Citizens of Kyiv) зібрані 24 світлини українського фотографа Олександра Чекменьова. На кожній — мешканці та мешканки Києва, які лишилися у місті з різних причин: працюють тут; не мають, куди виїхати; чи через принципову позицію.

 

«Олександр Чекменьов зафіксував стійкість, відчай та рішучість у місті, яке зазнало нападу», — пишуть у The New York Times.

Зокрема, у прожкті розповідають історії акторки Анни Абраменко, яка стала волонтеркою і допомагає доставляти медикаменти; кухарки Катерини Грищенко, яка доєдналася до лав територіальної оборони; та хірурга Олега Годіка, який залишився працювати у місті.

Kyiv Media

«У деяких людей є дім і вони приходять в укриття, а деяким уже немає куди повертатися. Це тисячі і тисячі людей. Наш колектив робить все можливе для порятунку життя цивільного населення», — каже начальник КП Київський метрополітен Віктор Брагінський.

Kyiv Media

 

Зв його словами, з початку війни понад 15 тисяч людей три тижні живуть в укриттях на станціях столичного метро.

Фото: Телеграм