Татарову закидають причетність до корупційних оборудок та переслідування активістів Євромайдану.

Фірма «Дейрінг Капітал», співвласником якої якої є тесть заступника голови Офісу Президента Олега Татарова, отримала від Київради велику ділянку землі під забудову. Це сталося одразу після призначення Татарова в ОП, повідомляється у розслідуванні Bihus.Info.

Тестя Татарова звати Олександр Павлушин, його компанія отримала під забудову майже півтора гектари землі у Святошинському районі на Краснова, 33; вартість ділянки орієнтовно складає 21 мільйон гривень. «Дейрінг Капітал» отримала землю в оренду на 10 років для будівництва житлового комплексу; проект цього рішення було зареєстровано наприкінці липня, за два тижні до призначення Олега Татарова в Офіс Президента, і ухвалено 24 вересня.

Відомо, що «Дейрінг Капітал» було зареєстровано у жовтні 2019 року, і раніше компанія не мала жодного досвіду в будівництві. Іншими її співвласниками, крім Павлушина, є Геннадій Пожарун і Людмила Міщенко.

Тесть Татарова Павлушин родом з Кіровоградської області, де зареєстрований як фізична особа-підприємець; він займається маршрутними перевезеннями і має відповідну ліцензію.

Також видання повідомляє, що в січні Татаров і його дружина Тетяна запустили процес розірвання шлюбу, справа потрапила до Деснянського райсуду; розслідувачі не виключають, що це розлучення може бути фіктивним – для приховування чи збереження майна та активів родини.

Нагадаємо, Олег Татаров фігурує у справі про махінації з житлом для Нацгвардії, в якій головним підозрюваним є екс-президент компанії «Укрбуд» Максим Микитась. Як розповів сам Микитась (який сьогодні вийшов з СІЗО, бо пішов на угоду зі слідством), Татаров був посередником між ним та працівником МВС Костянтином Дубоносом; останній взяв у Микитася хабар у вигляді паркомісця за 250 тисяч гривень; а сам, натомість, зменшив суму збитків у справі про житло Нацгвардії з 81 мільйона гривень до 7 мільйонів.

Крім того, за президента Януковича Татаров працював в Головному слідчому управлінні МВС, і під час Революції Гідності виправдовував дії тодішньої влади і силовиків. Пізніше він займався адвокатською діяльністю: його клієнтами були, зокрема, екс-заступник голови адміністрації Януковича Андрій Портнов та нардеп Вадим Новинський.

Фото: фейсбук, Bihus.Info