Площа земельних ділянок складає 20,26 га, 114,96 га, 5,54 га, 0,49 га, 3,89 га та 26,54 га.

Комунальному закладу «Парк культури та відпочинку «Гідропарк» планується надати в довгострокову оренду земельні ділянки на території Венеціанського острова для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей. Про це повідомила Київська міська рада.

У Київраді зазначили, що протягом 1993-2000 років на території острова відбувалася необґрунтована приватизація земельних ділянок, що призвело до хаотичної забудови, занедбання інженерних мереж та погіршення екологічної ситуації.

“Наша мета – впорядкувати територію, впровадити комплекс заходів щодо модернізації інженерних мереж відповідно до міжнародних стандартів. Важливо зберегти унікальний природний комплекс та створити комфортні умови для відпочинку”, – зазначили у Київраді.

Для цього необхідно розробити єдину стратегію розвитку спортивно-розважальних центрів на території острова, реалізація якої дозволить зробити острів спортивним магнітом для киян та гостей міста.

Надання земельних ділянок площами 20,26 га, 114,96 га, 5,54 га, 0,49 га, 3,89 га та 26,54 га в довгострокову оренду комунальному закладу «Парк культури та відпочинку «Гідропарк» допоможе зробити острів інвестиційно привабливим та відкрити перспективи залучення інвестиційних коштів у його розвиток.

Фото: Фейсбук