За останній місяць біля лікарні з'явилося три кіоски, скляна зупинка та навіть МАФ-перукарня неподалік. Благоустрій обіцяє перевірити наявність дозволів.

Про це повідомили дописувачі Facebook-спільноти “Чарівний Київ“.

Зазначається, що кілька нових кіосків з’явилися протягом місяця вздовж вулиці Академіка Ромоданова у Шевченківському районі. Автор допису зазначає, що колись на цьому місці була “зелена зона”.

Тепер частина цієї території роз’їжджена колесами любителів паркуватися де заманеться, а частина – заставлена МАФами. При цьому три кіоски тут (і ще два на перпендикулярній вулиці Багговутівській) з’явилися буквально протягом останнього місяця. Це “Бінокль-кава”, кіоск з цигарками, до якого приставлений вуличний холодильник з напоями, ще один порожній кіоск з логотипами “Київстар”. Днями тут також встановили скляну зупинку із скляним павільйоном – зрозуміло, і тут відкриється якась торгівля“, – йдеться в дописі.

 

Зазначається, що раніше на місці зупинки кілька днів тому стояв кіоск-кав’ярня, який перенесли далі таким чином, що тепер кіоск займає частину тротуару. Також тут є кіоски, які встановили раніше – півроку тому.

У дописі також йдеться, що на перпендикулярній вулиці Багговутівській біля будинку №3 також нещодавно з’явилися два МАФи, один з яких – експес-перукарня. Інший – кав’ярня. Контейнер для сміття стоїть лише біля одного кіоску.

Решта території засмічена горнятками з-під кави, трубочками, серветками, пакетиками, обгортками. Більше того, впритул до цього ряду нових МАФів почали з’являтися купи старого асфальту та бетонні плити, якими засипають ями на колись зеленій зоні“, – пише автор допису, припускаючи, що ці плити можуть стати фундаментом для нових кіосків.

Цікаво, що навпроти цього ряду кіосків розташована будівля Національно академії державного управління при Президентові України.

Звернення про цей МАФічний хаос вже подано на 1551. Обіцяють – до 14 квітня документи у всіх мають бути перевірені“, – вказано у дописі.

Kyiv Media

Нагадаємо, раніше ми писали про кіоск з шаурмою на Печерську, у власників якого Департамент КМДА вимагає дозвільні документи. В іншому випадку заклад демонтують.

Фото: Фейсбук