Мешканці кількох будинків просять втрутитися в ситуацію керівництво КМДА.

Станом на 4 листопада опалення увімкнули у всіх житлових будинках Києва, які обслуговуються комунальними керуючими компаніями. Про це повідомляє «Bечірній Київ» з посиланням на «Київтеплоенерго».

Начебто досі без тепла лише будинки ОСББ та ЖБК, які підключаються за індивідуальними заявками органів правлінь, та які до тепер не звернулись із такими заявками. Ймовірно, через те, що хочуть зекономити на опаленні.

«На сьогодні за відповідними зверненнями до тепла підключені майже 84% (1204) будинків ОСББ, ЖБК. Інші 16% (235) — досі не подали заявки. А без цих звернень їм не можемо подати тепло», — зазначили у «Київтеплоенерго».

Щоб тепло все-таки подали, представники органів правлінь чи управителі будинків повинні подати заявку через центри обслуговування юридичних споживачів теплової енергії свого району. Та одночасно повідомити мешканцям ситуацію і дату запуску опалення. Жителям багатоповерхівок, у яких досі холодні батареї, радять уточнювати інформацію у голів.

«Для шкіл та лікарень опалення почали підключати за рішеннями мера Віталія Кличка — на початку минулого місяця. Ці установи, як і будинки ОСББ та ЖБК, також підключають до опалення за заявками керівництва», — зазначають в компанії.

Повідомляється, що станом на 4 листопада теплі батареї вже у всіх садочках Києва (535 закладів). Майже у всіх школах — 455 (99,8%) та у 321 лікарні (у відсотковому співвідношенні це 98,2%).

Однак у деяких районах мешканці все ще скаржаться на відсутність тепла в квартирах. Зокрема, на Харківському масиві.

Так, жителі будинку по Харківському шоссе, 174  виклали звернення до Віталія Кличка, в якому просять допомоги вирішити питання відсутності опалення. За словами містян, у КМДА їм сказали, що причина у відсутності тиску в трубах. І на даний час ні КМДА, ні ЖЕК не повідомляють, коли очікувати опалення.

«В квартирах холодно! За попередньою інформацією причина у підключенні новобудов до старої системи теплоподачі, через що тиску на старі будинки не вистачає. Також опалення відсутнє ще у 2 будинках поряд», – бідкаються люди.

До допису долучилися й інші мешканці Дарницького району: виявилося, що станом на 4 листопада там все ще не мають опалення до десяти будинків. Зокрема, це будинок по цій же вулиці 172-А, а також будинок по Харківському шосе, 158.

Фото: Фейсбук