21 травня киян очікують грози і пориви вітру 15-20 м/с.

Про це свідчатьдані Укргідрометцентру.

За прогнозом, у суботу, 21 травня , у столиці буде похмура погода з грозовим дощем. Температура вдень підніметься до +20°C, а вночі спаде до +13°C.

У неділю 22 травня, синоптики прогнозують похмуру погоду. Температура сягатиме від +13°С до +15°С, вночі від +10°С до +12°С.  Синоптики також прогнозують опади.

Майже така ж погода буде і у понеділок, 23 травня, синоптики також передають похмуру погоду з дощами. Температурні показники  коливатимуться – вдень до +16°C, вночі знизяться до +8°C.

Проте вже у вівторок, 22 лютого,  на киян очікує похмура погода з проясненнями. Температура вдень підніметься до +19°C, а вночі спаде до +8°C.

Як повідомили у КМДА, 21 травня, у Києві очікуються грози і пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Фахівці рекомендують під час грози зачиняти вікна і не підходити до них, не братися за металеві вхідні двері.

Основні рекомендації, яких слід дотримуватись мешканцям міста під час сильного вітру: всі вікна будинків щільно закрити, на вулиці триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, у разі сильного вітру сховатися у найближчому приміщенні або природному укритті, уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

У разі виявлення місць підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах звертайтесь до диспетчерської КК «Київавтодор» за тел.: (044) 284-74-19.

Нагадаємо, якщо впало дерево чи зламалися гілки, необхідно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд»: (044) 272-40-18.

Фото: pixabay