«Україна без сміття» почала приймати текстильні відходи кожного робочого дня поштою та кур'єром.

Громадська організація «Україна без сміття» почала практично щодня приймати на переробку зношені взуття та одяг. Здати їх можна як на станції NoWaste Recycling Station на вулиці Саперно-Слобідської, 25/4, так і кур’єром або поштою. Про це організація повідомляє в Facebook.

Зазначається, що всі речі повинні бути чистими і сухими. Волонтери також звертають увагу на те, що всі металеві деталі потрібно відокремити. При цьому дрібний декор, якщо він є частиною одягу (блискавки, гудзики і т.д.) відокремлювати не потрібно.

Приносьте старий одяг, м’які іграшки та взуття, сумки. Не переймайтеся, якщо речі будуть у геть непридатному для носіння стані: саме такі ми й приймаємо! Головне, щоб усе було ЧИСТЕ. Брудні речі ми просто не візьмемо, — йдеться в повідомленні.

На станції NoWaste Recycling Station старі речі приймають з вівторка по неділю в робочий час станції. Здавати їх потрібно в окремі пакети, які можна буде взяти у консультантів.

Вартість послуги залежить від об’єму пакета:
  • пакет 120 л — 250 гривень;
  • пакет 60 л — 125 гривень;
  • пакет 20 л — 50 гривень.
Прийом поштою:
  •  250 гривень за пакет 120 л (або коробку до 30 кг) + послуги поштового оператора.
Прийом УБС Кур’єром:
  • 250 гривень за пакет 120 л.

«Дуже просимо передавати на утилізацію виключно ті речі, які вже ніяк не можна подарувати тим, хто їх потребує. Текстильні вироби в задовільному стані можна передати у притулки для тварин. Особливо цінними для них будуть простирадла й ковдри. А нам сміливо приносьте речі, що вже точно нікому не стануть у нагоді», — зауважили волонтери.

Нагадаємо, в столиці на Оболоні з’явилися контейнери для непотрібного одягу

Фото: unsplash