Будинок досі не введений в експлуатацію, але в ньому проживають люди.

Від мешканців будинку у Києві надійшла скарга до ДСНС про проблеми з пожежною безпекою. У ході перевірки з’ясувалось, що окрім цих проблем, у будинку йде сусідська війна з ОСББ. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Kyiv Media

За словами мешканців, потужності місцевих комунікацій не вистачає для опалення цього будинку. Тому довелося зробити свою власну котельню, яка опалюється дерев’яними пелетами. Крім того, у будинку виявили факт подвійного продажу квартири.

“Дві дами підроблювали документи на продаж квартир, продавали їх людям. Люди приходили і не знали, що тут відбувається. Тому коли ОСББ та мешканці виявляли ці факти, вони відмовили їм у підключенні до електроенергії та інших мереж. Після цього від мого імені написали скаргу на ОСББ”, – розповів мешканець Арсен.

Kyiv Media

За його словами мета цих переірок – звинуватити у всьому ОСББ та взагалі відключити будинок від комунікацій. Проте жінки кажуть, що це Арсен двічі перепродав свою квартиру.

“У цього громадянина у квартирі відбувся факт подвійного продажу. І наразі він не показує свої документи, вони увійшли у змову з головою ОСББ, які не надають фінансовий звіт”, – кажуть Наталія і Тетяна.

Після інциденту сформували комісію, яка мала перевірити діяльність жінок. За словами комісії, вони незаконно захопили паркомісця, підробляли документи на квартири і продавали їх третім особам. Крім того, мешканці вважають, що вони у змові з партнерами забудовника і все це велика теорія змови.

Комісія ДСНС, яка отримала скаргу від мешканців, все ж перевірила будинок на дотримання правил і  виявила відсутність протипожежної сигналізації та вогнегасників. Крім того, тверде паливо знаходиться в тій же кімнаті, що і котельня. Тобто у випадку будь-якого загоряння це може збільшити масштаби пожежі.

Kyiv Media

“Голові правління буде вручено припис с переліком порушень та протягом 5 робочих днів буде надано припис з терміном за який вони повинні прибрати недоліки”, – зазначив Олександр Кувеньов, головний інспектор відділу пожежної безпеки.

Якщо ж у будинку не доведуть все до ладу, то справу передадуть до суду. До слова, будинок збудував скандальний забудовник Анатолій Войцеховський.

Нагадаємо, Анатолій Войцеховський — засновник корпорації «Укогруп»яка виявилася будівельною «пірамідою», що залишила 20 незавершених житлових комплексів та ошукала 15 тисяч інвесторів.

Фото: скріншоти