Кастинг іще триває.

Своїм ноу-хау нещодавно здивував полтавський телеканал PTV. Він запропонував кандидатам на посаду ведучого прогнозу погоди записати проби без сорочки, розповів в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» один з конкурсантів, Олег Килюшик.

Всього було показано аж три проби ведучих прогнозу погоди: на всіх роздягнені до пояса хлопці розповідали про температурні зміни. А звична петличка-мікрофон при цьому була приклеєна до тіла. Таким чином на полтавському каналі хочуть показати, що про погоду можуть розповідати не лише дівчата, і продовжують кастинг далі.

Олег Килюшик працює на двох роботах, зокрема, фітнес-інструктором в Полтаві. Він розповідає, що рідні позитивно відреагували на те, що відео з кастингу оприлюднили в інтернеті. Каже, що його заняття спортом ще зі шкільних років підтримувала мама, і що у майбутньому на телебаченні хоче спробувати себе у серйозних темах.

Наразі невідомо, чи пройшов хлопець кастинг. Робота була разова, хлопець планує спілкуватися з керівництвом каналу на предмет ведення програми вдягнутим.

«Якщо чесно, погода це, в принципі, офіційно-ділова телепередача, ну і як шанс набрати більшу кількість переглядів та здобути якусь популярність у вузьких колах, то впринципі це непогано. Я думаю, що це не постійна акція. Думаю канал буде змінюватися, буде працювати в другому векторі. Він досить молодий, я думаю буде розвиватися в усіх напрямках» — зазначив він.

Хлопець гордиться тим, що відео саме за його участю зібрало найбільше переглядів на відеосервісі – понад 18 тисяч.

Відмітимо, “Антоніна” – це збірний телевізійний образ глядачки каналу “1+1”. “Умовній” Антоніні – 35−40 років, вона живе у місті.

Фото: скріншот