Компанія вимагає оплачувати транспортування газу навіть від тих господарств, які ним не користуються.

Відомий український музичний продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк розповів, що не збирається сплачувати рахунки «Київоблгазу» за транспортування палива. Про це він написав у своєму Facebook.

За словами Кондратюка, свій будинок він опалює не газом, а електрикою, а тому не розуміє, чому має платити за те, чим не користується.

«...у мене питання до дядь та тьоть Фірташа з «Київоблгазу»: а якого біса я маю платити за транспортування газу, якщо я його не використовую??? Кому ви, нерозумні, його «транспортуєте/постачаєте» в моєму будинку?» — пише чоловік.

При цьому Кондратюк зауважує, що вартість послуги з початку 2021 року суттєво зросла — якщо раніше він мав сплачувати щомісяця 1,94 гривні, то тепер — більше 45 гривень. Телеведучий акцентує, що сама компанія не забезпечувала проведення газу до вулиці – газ проводили за власний кошт.

«…труби для підведення газу від магістралі та роботу по підключенню ми сплатили за власний кошт десь років 12 тому. Ніяка державна газова установа нам не допомагала» — додає він.

Кондратюк також додав, що крім електричного котла він також встановив в будинку сонячні батареї. Газовий котел, за його словами, родина використовує лише у аварійних випадках.

Нагадаємо, в листопаді минулого року НКРЕКП постановила підвищити тарифи на транспортування газу для майже всіх українських облгазів — для «Київоблгазу» він тепер становить 1,55 гривні за куб;  вартість самого газу при цьому складає 9,87 гривні. Свої дії газовики пояснили тим, що не виконали фінансові плани у попередні роки, і новими тарифами планують компенсувати втрачене.

Фото: фейсбук