В коментарі «прибіг» навіть Шарій.

Олександр Денисов, телеведучий та директор телеканалів «Футбол 1/2/3» “Медіа групи Україна” Ріната Ахметова, почав вести ефіри повністю українською мовою. І хоча він написав у своєму Facebook хвалебний пост, що за це отримує багато схвальних відгуків глядачів, під його постом дехто виступає з критикою такого рішення.

Денисов написав, що не очікував отримати «таку кількість позитивних відгуків з боку глядачів та підписників».

«Можливо ще не все виходить в мене ідеально, але мені самому дуже приємно від того, що я нарешті зробив те, що дуже хотів, а саме перейти повністю на спілкування в ефірі рідною мовою» — зазначив Денисов.

Крім того, він закликав усіх, хто вагається переходити на українську, почати, а далі, мовляв, буде легше.

«… починайте зі складнощами, починайте з помилками, але починайте, з часом з‘явиться впевненість. Це дуже круті відчуття» — зізнався він.

У деяких підписників Денисова від такого зізнання «підгоріло». Вони вважають, що на українську ведучий перейшов ледь не примусово. А дехто навіть наводить «показову статистику».

«… не стоит прислушиваться к мнению невежественных олухов и подстраиваться к конъюнктуре. Лучше говорить на родном языке( натуральность эмоций), тем более русский – родной язык для большинства украинцев. Вы достаточно разумный, чтобы не идти на поводу злокачественного патриотизма… Многие люди вас перестали смотреть» — написав один з «громадян».

Знайшлися такі, які називають Денисова «пристосуванцем».

На такий пост в коментарі прибіг навіть Шарій. Щоправда, написав щось нерозбірливо.

Однак більшість коментарів під постом ведучого схвальні — люди бажають удачі Денисову у вдосконаленні навиків спілкування.

Зауважимо: «Футбол 1», «Футбол 2» і «Футбол 3» входять до складу ТОВ «Медіа Група Україна», акціонером якої є компанія «Систем Кепітал Менеджмент», 100% якої належать Рінату Ахметову.

Олександр Денисов народився в Єнакієво, довгий час до окупації жив у Донецьку. В своїх інтерв’ю телеведучий розповідав, що його мама – вчителька української мови та літератури.

Нагадаємо, у Вікіпедії стартував марафон «Тиждень української мови».

Фото: Фейсбук