Дітей в Україні від насильства захищає закон "Про охорону дитинства".

Історія трапилась на очах у теле- і радіоведучої Ілони Довгань, про що вона розпоіла на своїй facebook-сторінці.

Каже, побачивши таке на вулиці, вона втрутилась у цей конфлікт автоматично.

“Побачила на набережній, як бабуся на дитячому майданчику б’є внука, на вигляд йому 6-7 років.. Не знаю що він там зробив, але вона налетіла на нього і з розмаху вдарила по обличчю і потім ще й ще…Я хоч і була метрів за 50, але тут же почала кричати: зупиніться, не можна!“, – розповіла Ілона Довгань.

Зізналась, що вперше вона так голосно відреагувала. Бабця, почувши крик, зупинилася. Проте продовжила сварити малого. А от інші перехожі ніяк не реагували на це.

Поруч зі мною йшла молода жінка, яка сказала: це її дитина, вона в праві робити з ним що хоче”.  Я на автоматі: “Не вправі. Зараз ще й поліцію викличу”. Поліцію не викликала, підійшла до бабусі і сказала: останнє попередження, ще раз побачу, що б’єте малого – викличу копів“, – написала ведуча.

Зізналась, що колись їй вже говорили, що не варто втручатися в процес “виховання” на очах у дітей, бо, мовляв, так руйнується батьківський “авторитет”. І певний час ведуча стримувалась, бачивши таке. Але зараз шкодує, тому що дорослі не мають права робити все, що заманеться лише тому, що це їх дитина.

Зазначимо, захист дітей від усіх форм насильсильства прописано у статті 10 Закону України “Про охорону дитинства”. Також ще у 2018 році Міносвіти випустило методичні рекомендації щодо протидії насильству, в тому числі – до дітей.

Фото: скріншот, фейсбук