Проблема утворилася через погану покрівлю будинку.

Про це повідомили в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Мешканців будинку на вулиці Олени Теліги, 57 заливає водою.

У квартирі на 9 поверсі в ніч проти 21 лютого почало крапати зі стелі. Вода стікає в різних ділянках та в різній кількості – зі стелі, з люстри, з-під карнизів.

Близько 01:00 жителі викликали аварійну службу через гарячу лінію 15-51. Аварійники приїхали протягом години, але сказали, що нічим не можуть допомогти, адже проблема не в трубах, а в покрівлі будинку.

Сьогодні вдень мешканці квартири телефонували до Керуючої компанії району, щоб вирішити цю проблему. Однак, через те, що наразі вихідний – ніхто не може приїхати в цей будинок.

«Як виявилося – проблема з покрівлею. Вона майже відсутня. Між цеглами, які є на стелі, під час морозів утворився лід. Зараз, коли почало теплішати, цей лід різко почав танути. Вода стікає по люстрі, замокла електрика. У будь-який момент може статися замикання. Ми не можемо звідси піти, адже заллємо сусідів знизу, але й не можемо тут залишитися, адже це небезпека для нас», – розповіла Тетяна Махно, мешканка квартири, яку затоплює.

Сусіди кажуть, що такі ситуації тут відбуваються регулярно – як тільки починає танути сніг і лід. Вони вже зверталися до ЖЕДу та Керуючої компанії, однак їм тоді не допомагали.

До слова, цей будинок збудували 1960 року. Капітальний ремонт у ньому робили востаннє в 1964 році.

Фото: скріншот