Квитки на вистави можна придбати вже зараз.

Київський театр на Подолі готується відчинити двері для відвідувачів після завершення локдауну та вже підготував перелік вистав на лютий. Про це йдеться на Facebook-сторінці театру.

В афіші theatreonpodol.com вже є лютий! Не лютий, а дуже ніжний і драматичний лютий, бо люті вистачає у повсякденності”, – зазначено у повідомленні.

ОБЕЖ. Комедія за п’єсою сербського комедіографа Бранислава Нушича. 6 лютого о 18:00.

ЗОЙЧИНА КВАРТИРА. Історія про гріхопадіння, коли заради мрії переступаєш заборонені грані, й на тебе скоріш за все чекає неминуча розплата, про спробу вирватися із радянської дійсності. 5 лютого о 19:00, 14 лютого о 18:00: 

МРІЇ ОЖИВАЮТЬ. Сьогодні, коли ми маємо знання про все, люди отримують його без особистого досвіду, існуючи в сухих теоріях, невмінні почути ближнього і внутрішньому спустошенні. 4 лютого о 19:00.

ЩОДЕННИК МОЛОДОГО ЛІКАРЯ. Скорботний лист за Булгаковим. 7 лютого о 18:00.

ВБИТИ НЕ МОЖНА РОЗЛУЧИТИСЯ. Прем’єра! Ви вiрите у любов пiсля 20 рокiв подружнього життя, коли неймовiрне, пристрасне, шалене почуття… пройшло? Але хiба роки подружнього життя не вартi того, щоб дати стосункам ще один шанс? Може, звернутися за порадою до професiонала? Aби остаточно розставити усi крапки… приходьте у театр 26 лютого о 19:00 та 27 лютого о 13:00 та 18:00 і дізнаєтеся відповідь.

Фото: Фейсбук