Клініка Mediland сказала, що не може нічого коментувати і заперечує вакцинацію у своїх стінах.

У столичній клініці Mediland спростовують інформацію про нібито підпільне щеплення сироватками  німецького та американського виробництва ВІП-персон. Про це повідомляється у програмі Київ.Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Зазначається, що медики відреагували на поширену у ЗМІ інформацію про те, що начебто, минулого тижня один працівник закладу розповів журналістам, що вартість однієї дози – від 1 до 3 тисяч доларів. А імунізацію виконує фірма, що нібито орендує у приміщення у клініці.

У коментарі телеканалу “Київ” представниця  Меділенду  заперечила цю інформацію. За її словами, приміщення в оренду вони не здають:

– У нас оренди немає. Медичний заклад не має права здавати в оренду щось зі свого боку.

– Чому тоді саме назва вашої клініки фігурувала? Це не може це бути просто так?

– Ну, можливо у нас є декілька версій, але це не офіційна версія і ми коментувати цей факт не можемо.

– Ви приховуєте?

– Ні, я не чого не приховую. Я чула, я чула це інтерв’ю, нічого коментувати не можу, тому що наші співробітники такого сказати не могли.

Нагадаємо, на інформацію про таємне вакцинування ВІПівіще 6 січня відреагував прем’єр-міністр Денис Шмигаль – доручив МОЗу та МВС перевірити чи відповідає це дійсності. Бо нині  жоден з препаратів не зареєстрований в Україні. Опісля реакції МОЗу – свою позицію висловив і президент. Володимир Зеленський доручив Службі безпеки  перевірити чи увозили в Україну  протиковідні сироватки контрабандним способом. В СБУ вже розслідують справу щодо підпільної імунізації.

За оприлюдненою у виданні інформацією політика й бізнесмена Михайла Бродського, 29 або 30 грудня в Україну була таємно завезена партія вакцини Pfizer, перші ін’єкції якої могли отримати прем’єр-міністр Денис Шмигаль, голова медичного комітету у Верховній Раді Михайло Радуцький і низка народних депутатів.

Фото: скріншот