Хлопець повернувся додому перебуваючи майже місяць в лікарні.

Танцюриста балету української співачки Наді Дорофєєвої Євгена Гончаренко, який нещодавно прийшов до тями після двотижневої коми, виписали з клініки.

Про це сам танцюрист написав на своїй сторінці в Instagram.

Він опублікував кадри і показав, як його зустріли рідні та друзі. Судячи з кадрів, хлопцеві влаштували затишну вечірку у дворі будинку.

Крім того, хлопець також опублікував знімок, як він розмовляв з Дорофеєвою по відеозв’язку після виписки з лікарні.

До слова, 16 серпня танцюрист Надії Дорофеєвої Євген Гончаренко, якого кілька тижнів тому побив працівник УДО, вийшов із коми.

Нагадаємо, 1 серпня, близько 7:49 на вул. Антоновича, 45, біля гей-клубу Lift, між 28-річним чоловіком та 22-річним танцюристом шоу-балету Наді Дорофеєвої стався словесний конфлікт, який переріс у бійку. Внаслідок інциденту в танцюриста Євгена Гончаренка стався крововилив у мозок. Медики зробили йому трепанацію черепа, ввівши його в медикаментозну кому.

2 серпня правоохоронці затримали 28-річного чоловіка, який вчинив напад на учасника шоу-балету. Ним виявився працівник УДО. 3 серпня затриманого заарештували. А вже 5 серпня – звільнили з посади.

Вітчим постраждалого розповів, що медики спеціально не виводили Євгена з медикаментозної коми, адже організм ще не готовий функціонувати самостійно. У комі хлопець пробув більше 2 тижнів.

Фото: Instagram