Аби здійснити мрію маленького киянина потрібна допомога небайдужих.

Про це йшлось у рубриці «Київ на твоєму боці» програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ». Програма оголошує збір коштів на подарунок для надзвичайно талановитого киянина Максима.

Так,  Максим – дитина з інвалідністю. Натомість доля подарувала хлопчику музичний талант: одного разу маленький киянин побував із батьками на концерті та побачив бандуру.

Інструмент настільки сподобався хлопчику, що він ще довго розпитував у нього про батьків.

«Розпитував, що то за інструмент такий, скільки там струн, чому такий великий. Я йому розповідала, що бандура – український інструмент», – каже Наталія Гриб, мама Максима.

Тож коли у родині постало питання вибору на якому ж інструменті займатися у музичній школі, вибір був очевидний – бандура.

Талант юного хлопчика проявився одразу: у свою 12 років Максим вже встиг здобути перемоги на багатьох українських і навіть міжнародних конкурсах. Крім того, Максим ще й вправляється у грі на піаніно.

Вчителька маленького бандуриста каже: Максим надзвичайно обдарована дитина і пророчить юному музиканту велике музичне майбутнє. Та хлопчику потрібен новий інструмент.

«Потрібно зростати професійно. Ми наразі стоїмо на одному місці, а коли у нас з’явиться бандура із перемикачами – це зовсім інший рівень, можна буде виконувати набагато складніші твори», – розповідає Тетяна Шевчук, вчителька з бандури.

Але сім’я Максима не може дозволити собі таку покупку: родина зі скромним заробітком, тож сума у 60 тисяч гривень – велика розкіш.

Щоби допомогти сім’ї з покупкою бандури, необхідно звернутися у приватні повідомлення на Facebook-сторінку телеканалу «Київ».

Фото: скріншот програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ»