Щоб потрапити на гру киян вчасно, потрібно приходити заздалегідь.

Вболівальники київського «Динамо» невдоволені сервісом та рівнем організації матчів на НСК «Олімпійський». Відповідний пост у Facebook залишила одна з фанаток, яка не змогла вчасно потрапити на гру «Динамо» — «Верес», хоча прийшла завчасно.

За словами дівчини, вона прийшла за 45 хвилин до стартового свистка, але за цей час не змогла пройти на стадіон.

«Дякую за вашу організацію. Щоб потрапити до вас на стадіон, потрібно виконати квест. Обгородили весь стадіон парканом, щоб якщо обходити, то відразу весь район. Відстояла чергу і виявилося, що квиток куплений не на моє ім’я, тому потрібно йти в іншу, спеціальну, чергу. На хвилиночку, якщо ти купуєш відразу кілька квитків, то ім’я буде скрізь одне. Його там поміняти не можна! У кого не було з собою документа, то на матч автоматично не потрапляв» — пише вона.

За словами дівчини, доки вона пройшла на стадіон, на матч їй «вже не хотілося». Також вона скаржиться на те, що придбати воду на стадіоні теж достатньо проблематично.

Після цього вболівальниця порівнює організацію матчів «Динамо» і «Шахтаря». Мовляв, донецький клуб перед своїми поєдинками відкриває для фанатів більше воріт на НСК «Олімпійський», а тому подібних проблем не виникає.

«Спасибі, «Динамо», що вболівальники твої повинні страждати, адже тільки так загартовуються справжні фанати. Не те що цей безглуздий «Шахтар», який рівно тиждень тому відкрив відразу всі входи, щоб точно всі встигли. Ви ж бачили, що на «Шахтар» прийшло майже 10К, а це значить, що на вас прийде ще більше» — йдеться в дописі.

Насамкінець дівчина резонно зазначає, що в матчі проти «Вереса» «Динамо» забило перші два голи на самому початку першого тайму, коли багато вболівальників усе ще були в чергах.

Зауважимо, що інші вболівальники «Динамо», які коментують та репостять цей допис, здебільшого погоджуються з такою точкою зору і наголошують, що рівень організації матчів — це те, через що «Динамо» може програти Київ «Шахтарю».

Як ми повідомляли, фани «Динамо» вивісили образливий банер на адресу «Шахтаря» і закликали гірників забиратися з Києва.

Фото: Фейсбук