Окрім Бучі фінансову і матеріальну допомогу буде спрямовано на відбудову Харкова, Чернігова, Одеси, Сум, Запоріжжя.

Про це стало відомо під час онлайн- зустрічі Бучанського міського голови Анатолія Федорука з Міністром закордонних справ Тайваню Джозефом У (Joseph Wu).

Так, під час зустрічі було обговорено шляхи та можливості для відновлення Бучанської громади, яка постраждала через війну з росією.

“Нам відомо про страждання, вбивства, руйнування від війни, які залишили у Бучі агресори. Звірства у Бучі- це військові злочини, які важливо засудити, а винних- покарати. Тайвань і надалі підтримуватиме українців і допомагатиме у відбудові”, – зазначив посол.

Водночас Анатолій Федорук висловив вдячність за підтримку і важливу позицію з боку уряду і народу Тайваню, яка є надважливою та відчутною.

“Це дає нам впевненість, що Україна обов‘язково переможе, бо ми боронимо свою землю, суверенітет і демократичний вибір,- зазначив під час діалогу мер Бучі.- Ми вистоїмо і будемо незалежними”, – наголосив Федорук.

До слова, окрім Бучі фінансову і матеріальну допомогу буде спрямовано на відбудову Харкова, Чернігова, Одеси, Сум, Запоріжжя.

Фото: Фейсбук