Ветеран АТО у Києві вимагав від Сергія Сивохо подзвонити активістам, які потрапили через того за ґрати.

Відео розмови з колишнфім радником секретаря РНБО Сергія Сивохо опублікував керівник одного з підрозділів київської «Муніципальної варти» Сергій Бондар.

Так, Бондар зустрів на столичній вулиці колишнього радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, який 2020 року відзначився скандальною презентацією Національної платформи примирення і єдності та заявою про те, що на Донбасі триває внутрішньоукраїнський конфлікт, в якому Росія не бере безпосередньої участі, а лише підтримує одного із учасників цього конфлікту.

Ветеран АТО нагадав Сивохо про кримінальну справу, відкриту проти представників «Національного корпусу», які намагалися зірвати ту презентацію – і заявив, що ексрадник секретаря РНБО повинен вибачитися перед нацкорпусівцями. Бондар наголосив, що вони можуть перебувати зараз у Маріуполі, тож цей дзвінок цілком імовірно стане для них останнім у житті. «Ти розумієш, що поламав людям життя?» – звернувся до Сивохо обурений ветеран АТО.

Сергій Сивохо відповів, що не має номерів телефонів цих людей, але пообіцяв зайнятися цим питанням. Після цього, заявивши, що зараз їде до Бучі допомагати місцевим жителям, Сивохо сів у машину, яка під’їхала за ним, та залишив місце інциденту.

Фото: Фейсбук