Така погода триматиметься щонаменше до кінця доби.

Сьогодні до кінця доби в Києві очікується гроза (І рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомляє КМДА з посиланням на Український гідрометцентр.

Короткочасний дощ очікується також завтра вночі та вранці, вдень без опадів, вітер західний, 7-12 м/с, температура вночі 5-7° тепла, вдень 11-13°.

Так само і Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає, що у Києві та Київській області у найближчі години і до кінця доби можливі сильні грози.

«Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища у Києві та Київській області. За інформацією Укргідрометцентру, у найближчі години з утриманням до кінця доби 22 квітня гроза (І рівень небезпечності, жовтий)» — зазначають в рятувальній службі.

Фахівці нагадують, що під час грози слід зачинити вікна і не підходити до них, не братися за металеві вхідні двері.

На природі слід спуститися в низину, відійти від поодиноко стоячих дерев (стовпів, вишок), відійти подалі від водойм, зняти із себе металеві речі та покласти окремо від себе, якщо є гумові або поліетиленові речі, то ними можна вкритися (підкласти під себе), у лісі слід сховатися під невисокими деревами або в кущах.

Під час грози не можна: ховатися під дуже високими деревами, сидіти на галявинах, ховатися під скелями, купатися, йти на відкритій місцевості в мокрому одязі або щільною групою.

Департамент муніципальної безпеки КМДА рекомендує при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Фото: Фейсбук