Частина акцій товариства начебто належить також екс-нардепу Михайлу Бродському.

Син народного депутата від «Опозиційної платформи — За життя!» Нестора Шуфрича Олександр повідомив про наміри придбати акції ПрАТ «Київський річковий порт». Про це йдеться на сайті інформаційного ресурсу Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку Smida.

У зверненні від 23 червня Шуфрич-молодший повідомив про намір самостійного придбання пакета простих іменних акцій товариства у кількості 10 824 055 штук.

«На дату подання та оприлюднення цього повідомлення мені та моїм афілійованим особам прості іменні (голосуючі) акції Товариства не належать» — написав він.

За даними з відкритих джерел, серед компаній, які володіють акціями ПрАТ «Київський річковий порт», ТОВ «Сант гален холдінг» (25%), ТОВ «Сучасне партнерство» (22,5%), ТОВ «Денді-Інвест» (24%).

За даними «Схем», ці компанії пов’язані з екс-головою Держкомпідприємництва України Михайлом Бродським і народним депутатом від ОПЗЖ Нестором Шуфричем.

Як ми повідомляли, минулого тижня стало відомо, що в приміщенні Річкового вокзалу у Києві відкриють Американський університет.

Фото: Фейсбук