Коментувати свої «заробітки» журналістам Шефір-молодший відмовився.

Син першого помічника президента Зеленського Сергія Шефіра Микита Шефір за майже два роки роботи у Верховній Раді отримав близько 600 тисяч гривень з бюджету. Про це йдеться в матеріалі Bihus.info.

Микита Шефір працює помічником народного депутата «Слуги народу» Юрія Кісєля. За даними розслідувачів, він «отримує регулярні виплати з бюджету».

«Часто суми різні, але переважно це 24 тисячі гривень на місяць і періодичні надбавки у кількадесят тисяч гривень», – ідеться в розслідуванні.

Загалом за два роки роботи у Верховній Раді Шефір-молодший отримав майже 600 тисяч гривень – підрахували розслідувачі.

«Одна біда – ми ніколи його там (у Верховній Раді – ред.) не бачили», – зазначають журналісти.

У коментарі Bihus.info син Шефіра не пояснив, чим він займається на посаді помічника.

«Є три помічники, на кожного з них розподілені обов’язки. Ви можете запитувати це безпосередньо у Юрія Кісєля», — сказав він.

Також в розслідуванні йдеться про те, що дружині Юрія Кісєля – Валентині Кісєль – президент Володимир Зеленський продав земельну ділянку та нерухомість у селі Іванковичі за 13,5 мільйона грн.

Крім того, журналісти розповіли, що помічником депутата Миколи Тищенка працює його бізнес-партнер Олександр Сітик. Він за майже два роки отримав 1,1 мільйона грн, або приблизно 45 тисяч на місяць.

У розслідуванні йдеться, що Тищенко користується нерухомістю, яка записана на Сітика. Однак депутат не прокоментував журналістам роботу його партнера, оскільки не дослухав питання, бо йому нібито подзвонили.

Нагадаємо, нещодавно на Сергія Шефіра було скоєно замах. Політик не пов’язує його зі своєю роботою в ОПУ — каже, останнім часом займався лише творчістю з «Кварталом-95».

Раніше Микита Шефір викладав у мережу пікантні фото.

Фото: Фейсбук