Адвокат дворецького наголошує, що не існує документів, які підтверджують наявність у Рибака саме таких коштів.

Колишній глава ДАБІ й син ексспікера Ради Олександр Рибак заявив, що у нього вкрали два мільйони доларів, які він ховав у стелі від 2014 року. Журналістам вдалося знайти будинок Рибака, в якому, можливо, сталася крадіжка, повідомляє «ТСН».

Як ми писали, Рибак стверджує, що він із дружиною заховав у стелі будинку близько 2 мільйонів доларів. У їхню відсутність ще у 2016 році кошти нібито пропали. Підозрюють дворецького та охоронця, які після інциденту нібито накупили дорогого майна.

Натомість, адвокат дворецького каже, що потерпілі два роки не звертались у поліцію, а коли звернулись, то заяву подали слідчим із сусіднього району.

«Олександр Рибак звернувся до поліції у 2018 році, тобто через два роки. Будинок і всі події відбувалися на території елітного селища Конча-Заспа, а заява була написана до міста Ірпеня», — пояснює адвокат Руслан Савченко.

Про нестиковки слідства говорить і адвокат охоронця, який нібито отримав чверть грошей із схованки Рибака. І, за словами адвоката, йому погрожували поліцейські.

Адвокати обвинувачених переконують, що придбане їх клієнтами після інциденту майно, яке слідство вважає доказами у справі — набагато дешевше. Його чоловіки, нібито могли собі дозволити. Натомість акцентують увагу на майні Рибака.

«Ми не знайшли таких документів, які підтверджують наявність у Рибака саме таких коштів, про які він заявляє. У даної особи були обов’язки подавати декларацію. Якщо цього не вказано, я роблю висновки, що грошей не було», — зазначає Савченко.

Журналісти спробували поспілкуватись напряму із родиною Рибака. Та поки чекали на власника, на них викликали поліцію. Поліцейський повідомив, що розмовляти із журналістами власник будинку не бажає.

Наступне судове засідання призначене на 19 жовтня. Поліція справу не коментує. Обидва звинувачених на свободі. Запобіжні заходи до них не застосовували.

Нагадаємо, Олександр Рибак, уродженець Донецька, є сином колишнього спікера Верховної Ради Володимира Рибака. Він обіймав посаду голови ДАБІ за часів Віктора Януковича — з кінця 2010 року до початку 2014-го. У 2013 році журналісти писали, що компанія, засновником якої раніше був Фріденталь, заробляла на експертизі проектів будівництва, коли головою ДАБІ був Рибак.

Фото: скріншоти