Раніше одним з її власників була довірена особа екс-мера Києва Леоніда Черновецького.

Cин колишнього мера Києва Степан Черновецький став офіційним власником компанії з управління активами «Валприм». Про це свідчать дані сайту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Рішення було ухвалене 22 грудня 2020 року.

«…погодити намір набуття істотної участі Черновецьким Степаном Леонідовичем у розмірі 100 % статутного капіталу професійного учасника фондового ринку Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Валприм» — йдеться у тексті документу.

Раніше ця компанія фінансувала будівництва ЖК «Комфорт Таун», «Тетріс Холл» та «Централ Парк» забудовника KAN Development Ігоря Ніконова, повідомляє «Економічна правда» з посиланням на відповідь офісу Черновецького на офіційний запит.

До цього власниками статутного капіталу «Валприма» були Андрій Левін, Костянтин Примак та Максим Сокіран. Левін свого часу був довіреною особою Леоніда Черновецького.

Крім цього, як ми вже повідомляли, з Черновецьким пов’язують будівництво ще кількох ЖК у Києві: «Діброва парк», де його партнером виступає забудовник Вадим Столар, та White Lines компанії A-Development Олексія Баранова.

Представники Черновецького раніше заявляли, що він особисто не інвестує гроші у нерухомість.

Сьогодні ми писали про те, що «Київміськбуд» та «медведчуківець» Царенко будуватимуть ЖК на Троєщині, якого немає в Генплані.

Фото: фейсбук