Робоча назва фільму — «Брати-легенди».

Американський актор та кінорежисер італійського походження Сильвестр Сталлоне зніме кінострічку про українських боксерів братів Віталія та Володимира Кличків. Легендерний Слай при цьому виступить режисером і сценаристом картини, повідомляє Klitschko-brothers.com.

Зйомки фільму під назвою «Брати-легенди» планувалося почати ще восени 2020 року, але через пандемію терміни довелося переносити. Планується, що зйомки стартують восени цього року, а в прокат стрічка вийде у квітні 2022-го.

Видання зазначає, що Сильвестр має дружні стосунки з Віталієм і Володимиром: у 2012-му вони утрьох виступили співпродюсерами мюзиклу «Роккі», за мотивами найпершого фільму про Роккі Бальбоа. Брати Клички тоді розробляли боксерські елементи шоу.

Зауважимо, що брати Клички вже з’являлися у кіно, щоправда, Віталій — лише у документальних стрічках. Водночас Володимир Кличко виконував епізодичні ролі у деяких художніх фільмах: наприклад, зіграв самого себе в картині «11 друзів Оушена» в 2001 році, а також фільмах «Красунчик» і «Красунчик-2» 2007 і 2009 років. В 2013 році він виконав роль камео в голівудському фільмі «Кров’ю і потом: анаболіки».

Раніше ми повідомляли, що Віталій Кличко став лауреатом Премії миру Всесвітньої боксерської ради.

Фото: Фейсбук