Друге та третє місце посіли Дніпровський та Печерський райони відповідно

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Департамент економіки та інвестицій КМДА організував рейтинг оцінювання діяльності столичних РДА. У травні 2021 року найбільшу кількість балів отримала Святошинська РДА за рахунок лідируючих позицій за 6 показниками. Дніпровський та Печерський райони посіли друге та третє місця відповідно.

Цікаво, що протягом звітного періоду роботи з будівництва (реконструкції) та/або капітального ремонту проводились всіма райдержадміністраціями. За показником «Рівень освоєння видатків на капітальні вкладення та капітальний ремонт за рахунок коштів бюджету м. Києва» найвищий відсоток освоєння забезпечили Голосіївська, Оболонська та Шевченківська РДА.

Водночас у травні перевіряли якість робіт і Центрів із надання адміністративних послуг. За результатами оцінювання, найбільшу кількість балів отримали Печерський, Святошинський та Солом’янський ЦНАПи.

За рівнем виконання звернень громадян з питань життєдільяності району, першість має Печерський район. Щодо питань житлового господарства – Святошинський район. За показником «Рівень виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою міста» у травні 2021 року найвищий рівень виконання звернень громадян зафіксовано в Голосіївському районі.

Окрім цьгого, найкраща ситуація з відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів спостерігалась у Солом’янському, Святошинському, Деснянському та Печерському районах.

А от найбільше декларацій про вибір лікаря підписано в Дарницькому та Шевченківському районах столиці. До слова, загалом спостерігається зростання рівня укладання декларацій про вибір лікаря первинної ланки закладів охорони здоров’я практично у всіх районах міста.

За рівнем охоплення щепленнями, відповідно до річного плану календаря профілактичних щеплень, лідируючі позиції зайняли Печерський, Подільський та Дарницький райони. Слід зазначити, що усі комунальні заклади охорони здоров’я міста Києва виконали план охоплення профілактичними щепленнями за 5 місяців 2021 року, зокрема вакциновано 47,9% населення від запланованого на 2021 рік при базовому показнику 40%.

За якістю та рівнем організації ярмарків всі райони Києва отримали найвищий бал.

Нагадаємо, нещодавно в Києві відбувся конкурс серед комунальних керуючих компаній. Перше місце в конкурсі здобуло підприємство Святошинського району, на другому місці – Дніпровський район, на третьому – Голосіївський.

Фото: фейсбук