У приміщеннях депутатки Олеся Зубрицька і Вікторія Бурдукова організують свої приймальні.

Про це йдеться у відповідних розпорядженнях Святошинської РДА від 27 травня.

Так, згідно з розпорядженням Олеся Зубрицька (фракція “УДАР”) організує свою приймальню громадян у приміщенні, площею 40 квадратних метрів на першому поверсі будинку по бульвару Ромена Роллана, 4. Там же розташується громадська організація “Столичний простір”.  Приміщення передається в оренду без проведення аукціону.

А в іншому розпорядженні зазначено, що так само без аукціону в оренду для організації приймальні депутатка Київради Вікторія Бурдукова (фракція “Слуга народу”) отримає приміщення площею 46,4 квадратних метрів на першому поверсі будинку по вулиці Генерала Потапова, 1/5. Там же розташується громадська організація “Аколада”.

Зазначимо, у квітні 2021 року депутатам Київради заборонили використовувати для громадських приймалень приміщення громадських організацій, які очолюють вони самі або члени їх сім’ї. При цьому дозволили мати кілька громадських приймалень і скасували вимогу друкувати в газеті “Хрещатик” інформацію про них. Тепер депутатуі достатньо повідомити контакти своєї громадської приймальні в секретаріат мерії.

Нагадаємо, нещодавно Київрада стала доступнішою – кияни отримали доступ до протоколів та стенограм засідань мерії.

Фото: Новий канал, скріншот