Чоловік запевняє, що ніколи не вбивав тварин. Виділення коштів на утримання вуличних собак він також називає маячнею.

Олексій Святогор дав свій коментар щодо ситуації в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Нагадаємо, учора, 18 січня, Шевченківський районний суд Києва не знайшов складу злочину в діях догхантера Олексія Святогора – його виправдали. 

Чоловіка звинувачували в систематичному знущанні над тваринами та навіть у вбивстві чотирилапих. Зазначимо, що Олексій неодноразово публічно заявляв у своїх численних інтерв’ю, що він вбив не одну сотню бродячих тварин. Він аргументував свої дії тим, що так він «очищає вулиці столиці від небезпечних бродячих собак».

Сам Олексій Святогор вважає вчорашній суд цілком справедливим. Однак чоловік засмучений тим, що прокуратура та поліція 2 роки свого часу витратила на «цю маячню». 

«Цей (судовий – ред.) процес взагалі не мав права бути з самого початку. Тому що це – повна маячня: намагатися притянути до відповідальності людину, яка просто бажає жити в безпеці, комфорті, на спокійних, чистих і нормальних вулицях, як і всі ми», – наголосив Олексій.

Водночас Святогор пояснив, що його погляд на те, що бродячим собакам не місце на вулиці – не є закликом до насильства.

Окрім цього, чоловік відповів на питання щодо вбивств тварин його руками.

«Та ви що, це найсвятіше, що в нас є! Це велична національна ідея – верховенство бродячих псів. Вони мають бути в кожній домівці і в кожному під’їзді! Як такі речі можна страшно казати? Ви що? За цих собак, як ми бачимо, людям дають тюрьму, за цих собак. Боже упаси», – відреагував на питання про вбивство чотирилапих Олексій Святогор.

Також в ефірі програми Святогор сказав, що не боїться повторних позовів чи апеляцій, адже він – за цивілізоване вирішення.

«Якщо хтось вважає, що його права якось порушують – будь-ласка. Але чи має це сенс – хай люди собі вирішують, чи хочуть вони витратити своє життя на таку маячню», – зазначив Олексій Святогор.

Олексій водночас пояснив, що для нього важливіше – це люди. А виділення коштів на притулки для утримання та захисту бродячих собак – маячня.

«Я ж вважаю, що вища соціальна цінність у нас – люди, діти. Замість того, щоб витрачати гроші на потреби бродячих собак, краще витратити їх на якусь лікарню, очищення доріг чи прибирання територій», – наголосив Олексій Святогор.

До слова, справа догхантера була передана прокуратурою до суду 17 серпня 2018 року. Олексія Святогора затримали 8 червня 2019 року – до того часу він був у розшуку. 

Нагадаємо, у Києві чоловік побив ногами цуценя та викинув його на вулицю в мороз.

Фото: скріншот