Мешканців та гостей столиці запрошують відвідати локації, де можна відчути атмосферу святкового Києва.

Про локації нагадали в КМДА.

Відвідати локацію на Софійській площі можна до 16 січня, на Контрактовій площі та біля Арки дружби народів – до 23 січня.

Тема головної святкової локації на Софійській площі – Дивоніч, коли народився Ісус Христос. Різдвяне дійство відтворене у вигляді вертепу. Довкола розташовані ярмарок, фотозони, майстерня, музей новорічних прикрас, ковзанка, атракціони тощо. Головна ялинка висотою 31 метр сяє 10-кілометровою гірляндою. Прикрашають її 20 тисяч іграшок червоного та золотого кольорів.

На Контрактовій площі працює велика локація «Різдво на Подолі». Її оформлено у європейському стилі. Ялинку та ярмарок прикрашає 20 тисяч ліхтарів. Родзинка локації  – унікальна прогулянкова ковзанка довжиною понад 200 м із альтанкою для відпочинку, кав’ярнею та музичною сценою.

На локації біля Арки дружби народів гостей, що прогулюються пішохідно-велосипедним мостом, чекає новорічна ялинка, затишна лаунж-зона зі столиками та гарячими напоями.

Нагадуємо, що 8 муніципальних театрів підготували до зимових свят 212 вистав, на які запрошують і маленьких глядачів – із дотриманням вимог щодо обмеження кількості глядацьких місць під час пандемії. Перед початком вистав гостей чекають розважальні програми, різдвяні святкові фотозони, цікаві квести та веселі ігрові програми. Також у бібліотеках і музеях міста тривають різноманітні книжкові виставки, майстер-класи та святкові акції.

Дайджест культурних подій на поточний тиждень можна побачити за посиланням.

Фото: КМДА