Автопробіг пройшов біля посольства Грузії, активісти по колу їздили через вулиці Петлюри та Саксаганського.

Свободу Саакашвілі – з таким гаслом у Києві пройшов автопробіг на підтримку екс-президента Грузії. Кілька десятків автомобілів з транспарантами та прапорами проїхалися містом, починаючи біля посольства Грузії. Про це йшлося в ефірі програми “Київ.Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Kyiv Media

Активісти вимагали зупинити насилля щодо Саакашвілі, запезпечити належний медичний догляд і пустити до нього українських лікарів, як до громадянина України.

“Відео є, де поводяться з ним наче він якийсь бандит. Це колишній президент тієї країни, це показує наскільки російський олігарх Іванішвілі ненавдить Саакашвілі. І в мене враження що його пробували вбити. Адже немає жодної причини, чому не можна його вивезти з Грузії в Україну, бо він громадянин України, а не Грузії на даний момент”, – зазначив організатор руху Іван Лозовий.

Kyiv Media

Нагадаємо, Міхеїла Саакашвілі затримали 1 жовтня у Тбілісі, напередодні голосування на місцевих виборах. На знак протесту, він оголосив голодування, яке тривало 50 днів. Співмешканка Саакашвілі Ясько каже, що за час голодування політик скинув 15 кілограмів.

Нещодавно його перевели з тюремної лікарні до військового шпиталю. І сьогодні вже повідомили, що стан політика дещо покращився.

У Грузії Міхеіла Саакашвілі заочно засудили до шести років тюрми — його визнали винним в організації нападу на колишнього депутата Валерія Гелашвілі у 2005 році. Крім того, проти Саакашвілі відкрили кримінальну справу через незаконний перетин грузинського кордону. Також Саакашвілі підозрюють у плануванні убивства лідерів опозиції.

Фото: Київ ТБ