Співачка та її родина родом з Ірпені.

Співачка Світлана Лобода пообіцяла частину коштів від своїх концертів віддавати на відбудову зруйнованого росіянами дитячого садка в Ірпені. Про це розповів в ефірі телеканалу “Київ” Олександр Маркушин.

За його словами, в такій ініціативі співачки немає нічого поганого, адже родина Лободи родом з Ірпеня.

“Її мати була депутатом, потім вона склала повноваження, але тепер Лобода вирішила приїхати у місто і взяти шефство над відбудовою одного з садочків. Частину з зібраних коштів від концертів вона планує віддати на відбудову Ірпені. Якщо людина хоче допомагати, чому ні”, – пояснив Маркушин.

Він зазначив, що Лобода після початку повномасштабного вторгнення засудила дії росії.

“Я не адвокат і я не хочу нікого захищати. Є людина, яка хоче допомагати. І нехай хтось допомагає як може. Добре, що людина хоч зараз зрозуміла, було б погано, якби хтось не зрозумів взагалі”, – зауважив мер Ірпені.

Він додав, що співачка у місто приїхала сама, він її не запрошував.

“Я готовий відповісти за усі свої дії перед містянами та українцями. Я з 24 лютого роблю все можливе для України та перемоги. Розбір польотів має бути після війни, зараз головне працювати на Україну”, – наголосив Маркушин.

Він підкреслив, що наразі перша мета – відбудувати місто і у держави немає коштів на повну відбудову, тому необхідно залучати інвесторів.

Нагадаємо, 16 червня співачка Лобода приїхала до Ірпені і разом з мером побачила наслідки дій окупантів.

Фото: Фейсбук