Волонтерам, за совами сусідів, вдалося врятувати тварин.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Києві на Троєшині волонтери виявили квартиру, де жінка утримувала тварин і нібито не стежила за ними.

Знімальна група телеканалу «Київ» спільно з поліцією Деснянського району приїхали до будинку, де проживає ця жінка, щоб спробувати з нею поспілкуватися. Однак пані не відчинила двері журналістам та правоохоронцям.

Сусід, який живе у квартирі навпроти, розповів, що він бачив, як до цієї жінки приходили волонтери. Цікаво, що, за словами місцевих жителів, пані вже близько 2 років не виходила за межі її квартири, нікому не відчиняла та ні з ким не контактувала. Відтак, щоб потрапити до її помешкання, волонтерам нібито довелся схитрити – вони сказали, що нібито принесли корм для котиків.

Тоді, за словами сусіда, жінка таки впустила до квартири волонтерів. Із ними, до речі, вдалося зайти й самому сусіду. Там, як зазначив чоловік, перебувало близько 30 тварин. Усі вони були дуже худими та мали хворобливий вигляд.

Сусід запевнив, що тоді волонтерам вдалося врятувати всіх чотирилапих. Відтак, наразі тварин у квартирі немає.

Інші мешканці будинку розповіли, що постійно страждають від смороду, який відчувають і в загальному коридорі, і у квартирі зверху. Особливо запах відчутний навесні та влітку.

Правоохоронці зазначили, що до цієї жінки вже неодноразово приходили поліціянти через скарги та заяви від її сусідів. Однак пані жодного разу не відчиняла дверей. Тож, наразі невідомо, чи вдасться прибрати та продезінфікувати це покашкання.

Фото: фейсбук