Київський клуб презентував нового тренера.

Київське «Динамо» офіційно представило Мірчу Луческу у якості нового тренера.

Через карантинні обмеження презентація відбулася онлайн: вболівальники через відеотрансляцію могли поставити свої запитання президенту «Динамо» Ігорю Суркісу та власне Мірчі Луческу.

Першим починав Суркіс. Щодо питання про ставлення «ультрас» до Луческу, власник клубу заявив, що має важелі впливу на фанатів, щоб ті припинили акції протесту.

Ігор Суркіс (справа) під час презентації

«Я не можу погодитися з тим, що Мірча не може бути прийнятим до нашої сім’ї, до команди київського «Динамо»… Я хочу підтримки, але вести себе потрібно цивілізовано, в рамках закону… В іншому випадку у нас є достатньо важелів, щоб покінчити із тим свавіллям, яке наразі відбувається», — сказав Суркіс.

Після цього президент вкотре заступився за Луческу і заявив, що в бутність тренером «Шахтаря» той не сказав жодного поганого слова про Динамо.

«Переглянувши всю пресу за 13 років, Луческу ніколи не сказав жодного поганого слова на адресу клубу або на адресу вболівальників Динамо. Так, були слова на адресу Федерації. Але зрозумійте, тренер завжди відстоює інтереси своєї команди…», — переконує функціонер.

Насамкінець Суркіс вкотре висловив переконання, що Луческу впорається із завданнями в «Динамо» виведе її на високий рівень гри.

Далі була черга Луческу відповідати на питання вболівальників. Мірча почав з того, що не збирається вносити кардинальні зміни в гру «Динамо». Також Містер пообіцяв дати шанс кожному з гравців столичної команди.

Мірча Луческу (справа) під час презентації

«Я не збираюся нічого кардинально міняти. Хочу дати гравцям можливість показати свої кращі якості і потенціал. У мене є тиждень, щоб познайомитися з ними і зрозуміти в якому напрямку працювати. У мене буде індивідуальний розмова з кожним гравцем. У Динамо талановитий підбір футболістів. Потрібно поміняти менталітет в плані підготовки», — почав Луческу.

Далі він відповів на питання, чи отримає «Динамо» підсилення у це міжсезоння.

«Я зустрівся зі скаутами, щоб вони надали мені кандидатури, які у них є, щоб ми визначилися з точковим посиленням. Не можу говорити імена, потрібен час, щоб ознайомитися з ними», — уник прямої відповіді Луческу.

До штабу Луческу увійдуть 2 колишніх гравці киян, які лише нещодавно завершили професійні виступи.

«Олег Гусєв буде займатися групою атаки, тут є проблеми. Огнен Вукоєвич буде займатися серединою поля. Головний тренер буде займатися обороною і буде контролювати всі ланки… і я хотів, щоб залишився в клубі і спортивний директор Михайличенко, з яким, сподіваюся, ми будемо працювати продуктивно», — розповів Містер.

Після цього румунський тренер підтвердив, що вже мав розмову з Ренатом Ахметовим, президентом «Шахтаря», який Луческу очолюав протягом 12 років. За чутками, ця розмова відбулася перед підписанням контракту з «Динамо», хоча тренер це заперечує.

«Після того як підписав контракт, я подзвонив президенту Шахтаря, поставив його до відома. Він мені побажав удачі. Він зрозумів чому я підписав контракт, я хотів повернутися в Україну… «Шахтар» для мене це божевільна історія, але це історія», — каже Луческу.

Серед іншого Луческу заперечив, що має різне ставлення до українських і бразильських футболістів (у «Шахтарі» Луческу на ключових позиціях грали бразильці, в «Динамо» їх майже немає). За словами Містера, для нього має значення лише рівень гри конкретного виконавця.

Відеопрезентація Луческу повністю:

Нагадаємо, 23 липня Ігор Суркіс повідомив, що новим тренером «Динамо» буде Мірча Луческу, який 2004 по 2016 рік успішно тренував «Шахтар». Ультрас київського клубу обурилися такому призначенню і анонсували акції протесту. Перші спроби Ігоря Суркіса владнати конфлікт з вболівальниками провалилися.

Фото: скріншот, Facebook